Ο Πανσερραϊκός ηττήθηκε με 3-1 στη Λαμία

Στο 5ο λεπτό της αναμέτρησης μεταξύ της Λαμίας και του Πανσερραϊκού η γηπεδούχος ομάδα κατόρθωσε να ανοίξει το σκορ με γκολ που σημείωσε ο Μπουλούλης με κεφαλιά, ύστερα από εκτέλεση φάουλ λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή. Ωστόσο, το γκολ σημειώθηκε από θέση οφσάιντ και είναι απορίας άξιο πως δεν μπόρεσε να διαπιστώσει την παράβαση ο βοηθός διαιτητή!

Η Λαμία κατόρθωσε να διπλασιάσει τα τέρματά της στο 39ο λεπτό με τη... βοήθεια του Πανσερραϊκού καθώς το γκολ σημειώθηκε με αυτογκόλ του Καψάλη.

Τα "λιοντάρια" κατόρθωσαν στο 41΄ να βγάλουν "βρυχηθμό" και μείωσαν σε 2-1.

Ωστόσο, στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου οι γηπεδούχοι βρήκαν για τρίτη φορά το δρόμο προς τα δίχτυα του Πανσερραϊκού ανακτώντας και πάλι το προβάδισμα των δύο τερμάτων.

Στο δεύτερο ημίχρονο δεν υπήρξε κάποια αλλαγή στο σκορ και έτσι ο Πανσερραϊκός γνώρισε την ήττα στη Λαμία με 3-1.