LIVE ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: Πανσερραϊκός - Παναθηναϊκός

ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ - ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ 0-3

95ο λεπτό ΚΙΤΡΙΝΗ κάρτα στον Γερεμέγιεφ

91ο λεπτό ΓΚΟΛ για τον Παναθηναϊκό μετά από σουτ του Μαντσίνι και τη μπάλα να βρίσκει στον Γερεμέγιεφ και να καταλήγει στην εστία του Χόβαν. 0-3

5 λεπτά καθυστερήσεις

89ο λεπτό Αλλαγές για τον Παναθηναϊκό με τον  Μαντσίνι στη θέση του Βιλένα και τον Γερεμέγιεφ να αντικαθιστά στον Σπόραρ

88ο λεπτό Σουτ του Ζέκα πυ πέρασε λίγο πάνω από το δοκάρι του Χοβάν

83ο λεπτό Ο Γούλερι μπαίνει στη θέση του Στάικου και διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Λημνιό να μπαίνει στη θέση του Μπερνάρ και στη θέση του Παλάσιος Ο Σενκεφελντ

82ο λεπτό Δυνατό σουτ του Μπερνάρ απέκρουσε ο Χοβάν

80ο λεπτό Μαρκάρισμα και πτώση του Μπετανκόρ ο διαιτητής έδειξε να συνεχιστεί το παιχνίδι

78ο λεπτό ΚΙΤΡΙΝΗ κάρτα στον Μορέιρα

76ο λεπτό ΚΙΤΡΙΝΗ στον Πεταυράκη

74ο λεπτό Διπλή χαμένη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με τον Βιλένα  να πιάνει την κεφαλιά μέσα από τη μεγάλη περιοχή και τον Χοβάν να έχει "απάντηση" και μετά το σουτ του Μπερνάρ που ακολούθησε να καταλήγει στον Χοβάν.

70ο λεπτό Μετά από εκτέλεση κόρνερ κανένας από τους παίκτες του Πανσερραϊκού που ήταν στην περιοχή του Παναθηναϊκού δε μπόρεσε να στείλει τη μπάλα στα δίχυτα

68ο λεπτό Διπλή αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Στη θέση του Άλεξιτς ο Μπετανγκόρ και στη θέση του Τομάς ο Ζήσης Χατζηστραβός

58ο λεπτό Σουτ του Κώτσιρα απέκρουσε ο Χοβάν και το σουτ μετά το ριμπάουντ του Παλάσιος έφυγε άουτ

56ο λεπτό Στη θέση του Βέρμπιτς θα μπει ο Γιάννης Κώτσιρας

ΕΝΑΡΞΗ Β ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΑΥΡΑΚΗ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΟΥΕΝΤΡΑΟΓΚΟ

ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 0-2

45ο λεπτό Σουτ έξω από την περιοχή του Ντάνκερλουι με τη μπάλα να βρίσκει το οριζόντιο δοκάρι του Λοντίγκιν

35ο λεπτό ΚΙΤΡΙΝΗ κάρτα στον Ουεντραόγκο μετά από φάουλ στον Βιλένα

31ο λεπτό ΓΚΟΛ Ο Μπερνάρ έκλεψε τη μπάλα μετά από λάθος του Θυμιάνη και την προώθησε στον Παλάσιος ο οποιος με συρτό σουτ έκανε το 0-2

30ο λεπτό ΚΙΤΡΙΝΗ κάρτα στον Τομάς

29ο λεπτό Κεφαλιά του Μπέργκστρεμ που κατέληξε στην αγκαλιά του Λοντίγκιν

27ο λεπτό Ο Σπόραρ μπήκε από τα αριστερά στη μεγάλη περιοχή του Πανσερραϊκού και το σουτ που έκανε πέρασε δίπλα από το δοκάρι του Χοβάν

24ο λεπτό Αναγκαστική αλλαγή για τον Πανσερραϊκό με τον Μάριο Σοφιανό να μπαίνει στη θέση του Διαμαντή

22ο λεπτό σουτ του Στάικου έξω από την περιοχή που κατέληξε πάνω στον Λοντίγκιν.

20ο λεπτό Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με τον Βιλένα που μπήκε στην περιοχή και το συρτό σουτ που έκανε πέρασε δίπλα από το δοκάρι του Χοβάν

17ο λεπτό Ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό με τον Τομάς που μπήκε στην περιοχή και λίγο πριν σουτάρει κόπηκε από τον Ούγκο.

ΓΚΟΛ 8ο λεπτό Με κεφαλιά του Βέρμπιτς

3΄ Επικίνδυνη σέντρα από τον Βιλένα μετά από εκτέλεση φάουλ χωρίς όμως να βρεθεί στην πορεία της κάποιος παίκτης  του Παναθηναϊκού με την μπάλα να καταλήγει σε αουτ

Έναρξη του αγώνα με τον Πανσερραϊκό στη σέντρα

Δείτε εδώ ενημέρωση λεπτό προς λεπτό για τον αγώνα μεταξύ Πανσερραϊκού και Παναθηναϊκού από το δημοτικό γήπεδο Σερρών.