ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10η αγωνιστική
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 1 – 0
ΣΚΟΡΕΡ: 38΄ Αγγος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Δουλγέρης
ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ 2 – 1
ΣΚΟΡΕΡ: 50΄ Κωνσταντινίδης, 60΄ Παπαδόπουλος / 70΄ Σιδηρόπουλος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Μαυρίδης – Πούλιος Ι.
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 3 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Λεκάκης , 50΄ Καλαϊτζίδης, 92΄ Ιβαντζίκης / 10΄ Μπελίτος, 48΄ Πέππας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μαυρίδης – Παυλίδου
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ 1 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Τσιακμάκης / 40΄ Σιψής
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Δουλγέρης – Πούλιος Ι.
SERRES 1800 – ΠΡΩΤΗ 2 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Ρούτσης, 25΄ Πανίδης / 28΄ Αγγελακάς
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Παπαδόπουλος Χ. – Αναγνωστίδης
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ 0 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Αβράμης, 45΄+ – 75΄ Μαλετσκάνοφ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σάββας – Φραγκάκης
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Θέση |
ΟΜΑΔΑ |
Α |
ΒΑΘ. |
Ν |
Ι |
Η |
ΥΓ |
ΚΓ |
ΔΓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
10 |
27 |
9 |
0 |
1 |
30 |
6 |
19 |
2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
10 |
21 |
6 |
3 |
1 |
25 |
15 |
10 |
3 |
ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ |
10 |
19 |
6 |
1 |
3 |
24 |
13 |
11 |
4 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ |
10 |
18 |
6 |
0 |
4 |
13 |
15 |
-2 |
5 |
SERRES 1800 |
10 |
14 |
4 |
2 |
4 |
11 |
14 |
-3 |
6 |
ΑΕ ΧΡΥΣΟΥ |
10 |
13 |
4 |
1 |
4 |
16 |
15 |
1 |
7 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ |
10 |
13 |
4 |
1 |
5 |
14 |
17 |
-3 |
8 |
ΕΘΝ. ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ |
10 |
12 |
3 |
3 |
4 |
13 |
18 |
-5 |
9 |
ΘΡΑΚΙΚΟΣ A.ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ |
10 |
11 |
3 |
2 |
5 |
20 |
19 |
1 |
10 |
ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ |
10 |
9 |
3 |
0 |
7 |
11 |
23 |
-12 |
11 |
ΔΙΓΕΝΗΣ Α.ΠΟΡΡΟΪΩΝ |
10 |
9 |
3 |
0 |
7 |
12 |
25 |
-13 |
12 |
ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ |
10 |
7 |
2 |
1 |
7 |
9 |
18 |
-9 |
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ 3 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 50΄ Κουθουρίδης, 75΄- 80΄ Ηλιάδης / 20΄(αυτ) Τοκατλίδης, 48΄ (πεν) Ευθυμιάδης, 88΄ Μπακάλης Μαρ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Παπαδόπουλος Ι. – Μαργαριτόπουλος
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 3 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Καρυοφύλλης, 55΄- 65΄ Χουρουζίδης Θ. / 84΄ Παρίσης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Βογιατζής – Γεωργίου
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ 3 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 17΄ Πάνου, 40΄ Σβεντσίδης, 74΄ Καραβασίλης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Ντεμάϊ – Βουρλιάκης
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ 5 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Ζαγγελίδης, 50΄- 60΄ – 65΄ Πατραλέξης, 80΄ Ζάντσιος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Πούλιος Α. – Λεοντής
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ 2 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ – 57΄ Βασιλειάδης Κ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Ζαχαρία – Χατζηαθανασίου
ΑΝΩΤΕΡΗ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Θέση |
ΟΜΑΔΑ |
Α |
ΒΑΘ. |
Ν |
Ι |
Η |
ΥΓ |
ΚΓ |
ΔΓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
9 |
24 |
8 |
0 |
1 |
38 |
9 |
29 |
2 |
AKΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ |
9 |
22 |
7 |
1 |
1 |
23 |
5 |
18 |
3 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ |
9 |
19 |
6 |
1 |
2 |
33 |
12 |
21 |
4 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ |
9 |
18 |
6 |
0 |
3 |
22 |
14 |
8 |
5 |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ |
10 |
16 |
5 |
1 |
4 |
22 |
20 |
2 |
6 |
ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ |
9 |
13 |
4 |
1 |
4 |
14 |
18 |
-4 |
7 |
ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ |
9 |
11 |
3 |
2 |
4 |
24 |
21 |
3 |
8 |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ |
9 |
10 |
3 |
1 |
5 |
15 |
16 |
-1 |
9 |
ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ |
9 |
7 |
2 |
1 |
6 |
10 |
28 |
-18 |
10 |
ΠΑΟΤ Ν.ΤΥΡΟΛΟΗΣ |
9 |
5 |
1 |
2 |
6 |
19 |
36 |
-17 |
11 |
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ |
9 |
0 |
0 |
0 |
8 |
2 |
43 |
-41 |
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 1 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 80΄ Θεοδωρίδης Π.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Καμπαρντίνας – Παυλίδου
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ 1 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Αποστόλου / 10΄ Κίτσιος , 30΄ Ζαχαριάδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Παπαποστόλου – Μπάρμπας
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ — ΠΗΓΑΣΟΣ 1 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 85΄ Μιχαλούδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Μαρλά – Ντούγιας
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 1 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 88΄ Μεσέρδης / 65΄ Σιμιντιριάδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μπομπόγιας – Αχιλλεύς
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 2 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 47΄ Τσίκαλας, 78΄ Παραλής / 75΄ Γεμενετζής
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αρχοντογιάννης – Μπαντή
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
Θέση |
ΟΜΑΔΑ |
Α |
ΒΑΘ. |
Ν |
Ι |
Η |
ΥΓ |
ΚΓ |
ΔΓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
ΠΑΕ ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ |
9 |
23 |
7 |
2 |
0 |
22 |
6 |
16 |
2 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. Ν.ΖΙΧΝΗΣ |
10 |
22 |
7 |
1 |
2 |
22 |
10 |
12 |
3 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ |
9 |
21 |
7 |
0 |
2 |
16 |
5 |
11 |
4 |
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ |
9 |
17 |
5 |
2 |
2 |
17 |
8 |
9 |
5 |
ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΗΣΚΟΥ |
9 |
16 |
4 |
4 |
1 |
13 |
8 |
5 |
6 |
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 |
9 |
11 |
3 |
2 |
4 |
15 |
20 |
-5 |
7 |
ΣΤΡΥΜΩΝ ΠΕΘΕΛΙΝΟΥ |
9 |
10 |
3 |
1 |
5 |
13 |
19 |
-6 |
8 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ |
9 |
9 |
2 |
3 |
4 |
12 |
15 |
-3 |
9 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ |
9 |
8 |
2 |
2 |
5 |
12 |
17 |
-7 |
10 |
ΠΗΓΑΣΟΣ |
9 |
3 |
1 |
0 |
8 |
10 |
26 |
-16 |
11 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ |
9 |
1 |
0 |
1 |
8 |
9 |
27 |
-18 |
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ. 1 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Κατσιώλας / 85΄ Κοτελεκιάν
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης -Αναγνωστίδης – Κουρουζίδης
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019 – ΙΩΝΙΚΟΣ 1 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 88΄ 1 – 0
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Ντεμάϊ – Βουρλιάκης
ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ 2 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Χίντζιος, 80΄ Δελλής / 55΄(πεν) Μωραϊτης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάκας Θ. – Καπρινιώτης – Σαπαρδάνης
ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΠΟΣ 2000 2 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 7΄ Τζίμας, 42΄ Δούκας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βογιατζή – Μπεριντζής Σ.
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Θέση |
ΟΜΑΔΑ |
Α |
ΒΑΘ. |
Ν |
Ι |
Η |
ΥΓ |
ΚΓ |
ΔΓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ |
5 |
15 |
5 |
0 |
0 |
12 |
2 |
10 |
2 |
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ |
5 |
10 |
3 |
1 |
1 |
8 |
4 |
4 |
3 |
ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ |
5 |
8 |
2 |
2 |
1 |
4 |
4 |
1 |
4 |
ΠΟΣ 2000 |
5 |
7 |
2 |
1 |
2 |
13 |
4 |
9 |
5 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ |
5 |
7 |
2 |
1 |
2 |
13 |
7 |
6 |
6 |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ |
6 |
6 |
2 |
0 |
4 |
10 |
10 |
0 |
7 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
8 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ |
5 |
3 |
1 |
0 |
4 |
6 |
18 |
-12 |
9 |
ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ |
5 |
3 |
1 |
0 |
4 |
5 |
21 |
-16 |
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ 1 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ Νησιούδης / 18΄ Λιούγκας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Φραγκάκης – Πούλιος Α.
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ 0 – 6 **
ΣΚΟΡΕΡ: 10΄Βασιλακάκης, 15΄- 20΄- 40΄- 60΄ Καραμβαλάσης, 37΄ Τζιάνης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαββάτης – Καραμανίδης Σ.
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 3 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Βαρβέλης, 55΄- 90΄ Αμανατίδης / 30΄ Παύλου, 78΄ Φιλιππίδης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αναστασίου – Κιοσσές
ΨΥΧΙΚΟ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ 1 – 3 **
ΣΚΟΡΕΡ: 75΄ Βουδουρίδης / 25΄ Πίττος, 40΄ Σάββας, 88΄ Σίκαλος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αρχοντογιάννης – Τσίκου
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
Θέση |
ΟΜΑΔΑ |
Α |
ΒΑΘ. |
Ν |
Ι |
Η |
ΥΓ |
ΚΓ |
ΔΓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΟΒΡΥΣΗΣ |
6 |
14 |
4 |
2 |
0 |
21 |
4 |
17 |
2 |
ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ |
5 |
11 |
3 |
2 |
0 |
19 |
3 |
16 |
3 |
ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ ΟΙΝΟΥΣΑΣ |
5 |
9 |
2 |
3 |
0 |
15 |
7 |
8 |
4 |
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑΣ |
5 |
9 |
2 |
3 |
0 |
9 |
3 |
6 |
5 |
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ |
5 |
7 |
2 |
1 |
2 |
13 |
8 |
5 |
6 |
ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ |
6 |
7 |
2 |
1 |
3 |
16 |
18 |
-2 |
7 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ |
5 |
6 |
2 |
0 |
3 |
6 |
17 |
-11 |
8 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΨΥΧΙΚΟΥ |
5 |
3 |
1 |
0 |
4 |
7 |
15 |
-8 |
9 |
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ |
5 |
-3 |
0 |
0 |
5 |
3 |
27 |
-24 |